Dacia Araç Kampanyaları

Tasarım Stepway Dacia kampanyaları için başlığa tıklayınız.

By Renault Dacia’nın 18.000 TL için ay 18 ay %0 faiz, Peşintasız % 0,69 faiz oranlı kredi seçeneği ve indirimli peşin alım seçenekleriyle müşterilerine geniş olanaklar sunuyor.

 

 

 

 

Dacia Duster. Benden kaslı olmasın, tam bir 4×4!

Gücüne güç katmaya geldi.
18.000 TL için 18 ay %0 faiz fırsatıyla Duster, size gücün yanı sıra estetiği vadediyor. Tüm vaatlerini de fazlasıyla yerine getiriyor.

Belirtilen fiyat, Dacia Duster Ambiance 4×2 – 1.6 16V 105 bg için geçerli, kampanyalı peşin fiyattır. İster 36.000 TL 12 ay, ister 18.000 TL 18 ay, ister 12.000 TL 36 ay vade için %0 faiz seçeneği veya diğer vade ve tutar seçenekleri için %0,79 faiz oranıyla Duster sahibi olabilirsiniz. Belirtilen faiz kampanyaları anlaşmalı finans kurluşlarının şartlarına bağlı olup, diğer bir kampanya ile birleştirilemez. Kredi Tahsis Ücreti, Bandrol, Plaka Tescil, Eğitime Katkı, kredi bedeline dahil değildir. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılan modeller üzerindeki aksesuarlar farklılık gösterebilir. Duster’ın ortalama CO2 salımı en az 123 g/km, en fazla 167 g/km; yakıt tüketimi ise en az 4,5 lt/100 km, en fazla 11,8 lt/100 km’dir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

Sıfır Faiz Kampanyası

Aralık ayı boyunca Dacia marka Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine %0 faiz avantajıyla sahip olabilirsiniz. Faizsiz kredi avantajı, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van’lar için 18.000 TL 18 ay, 36.000 TL 12 ay ya da 12.000 TL 36 ay seçenekleriyle sunulmaktadır. Belirtilen üç seçenekten farklı bir kredi tutarı ve/veya vade talepleri, Aralık ayına özel cazip faiz oranlarıyla değerlendirilecektir. Sıfır faizli kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Peşinatsız Kredi Seçeneği

Aralık ayı boyunca Dacia marka Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine %0 faiz avantajıyla sahip olabilirsiniz. Faizsiz kredi avantajı, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van’lar için 18.000 TL 18 ay, 36.000 TL 12 ay ya da 12.000 TL 36 ay seçenekleriyle sunulmaktadır. Belirtilen üç seçenekten farklı bir kredi tutarı ve/veya vade talepleri, Aralık ayına özel cazip faiz oranlarıyla değerlendirilecektir.  Sıfır faizli kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz

Dacia Plan ile Kira Gibi Rahatça Ödeyin

Dacia alırken hesap kitap yapma dönemi çoktan bitti. Dacia Plan ile kiralar gibi rahatça Dacia sahibi olabilirsiniz. Dacia’nızı, yasal peşinata ek olarak, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Dacia’nızı bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz. Dacia Plan’la Aralık ayı boyunca Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine , %0,87 faiz oranıyla sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında ilgili modellerin faiz oranı, %0,92 olarak değişmektedir. Kampanya kapsamında olmayan Dacia Sandero Ambiance versiyonu için de baz faiz oranıyla Dacia Plan imkanı sunulmaktadır. Avantajlı faiz oranları sunan Dacia Plan kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

%0,69 Faiz Oranlı Finansman Kampanyası

Aralık ayında Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine, 48.000 TL’ye maksimum 48 ay vade için %0,69 faiz oranı ile kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. İlgili kampanyada kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir. Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’ye kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Cazip Nakit Alım Destekleri

Cazip indirimler sunan Nakit Alım Destekleri, Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerinin, finansman kampanyası seçeneği kullanılmadan, nakit alımlarında geçerlidir ve finansman kampanyası ile birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Lodgy, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Fırsat Araçlar

31 Aralık tarihine kadar, sınırlı sayıdaki Dacia marka araçta çok özel fırsatlar sizleri bekliyor…

Belirtilen özel fiyatlar, katılımcı yetkili satıcılarımızda geçerlidir. Listede yayınlanan fiyatlarla, finansman kampanyaları birlikte kullanılamaz.

Yayınlanan liste, belirli aralıklarla güncellenmektedir. Güncellemeler arasında, listede yer alan şasilerden bazıları satılmış olabilir. Listedeki araçların stoklarda mevcut olup olmadığı hakkındaki en güncel bilgi, yetkili satıcılarımızdan alınmalıdır. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.